ART / Lithographs / Grafiskt blad 2895137
nr 289 5137
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Lenght: ()
Grafiskt blad, Salvador DalÃ, stämpelsign. 2192/5000
1500
SEK 1000
Monday December 1 2003
at 16:00:00
1/12 08:22:08
1/12 08:28:18